Biokosmetika INLIGHT

Založena na znalostech VĚDY, vedena tradicí ALCHYMIE, tvořena PŘÍRODOU

Značka Inlight, se kterou spolupracuji, by se dala přirovnat k Ferrari na trhu s bio kosmetikou. Potvrdila by vám to jistě i herečka Aňa Geislerová, která je ambasadorkou bio butiku BiOrganica, který Inlight zastupuje. 
BiOrganica přináší do ČR ty nejčistší prémiové přírodní značky, ideálně ve 100% bio kvalitě s mimořádnou účinností, šetrné k člověku i přírodě, s vlastní ruční výrobou.

Každý výrobek je označen vlastním alchymistickým symbolem, který odráží jedinečnou vibrační energii daného produktu, spojenou s unikátní recepturou pro dokonalou harmonii.

Neobsahuje: parabeny, SLS, ropné deriváty, ftaláty, alkohol, vodu, syntetické vůn

A zajímá vás, v čem jsou tyto poklady zabaleny? Balení Inlight je spojením ekologie a luxusu. Dokonalá kombinace moderního designu jednoduchých linií, maximální funkčnosti a šetrnost k životnímu prostředí. Krabičky jsou z hebounkého papíru, na nich originální akvarelová malba. Na potisk byly použity přírodní barvy rostlinného původu a samozřejmostí jsou plně recyklovatelné obaly.

Ráda Vás provedu péčí o pleť a doporučím vhodný produkt právě pro Vás.

Těším se na milá setkání.

Vaše Jana

 

Setkejme se osobně…

 

Zaujaly Vás moje služby a máte pocit, že bych Vám mohla pomoci? Ozvěte se mi a sejdeme se osobně, abychom probraly možnou spolupráci. Je toho mnoho, co s ženskou krásou souvisí, co nám dodává radost a pocit, že jsme autentické. Nebojte se vykročit k vnitřní i vnější změně. Budu s láskou stát při Vás. Jana