Make-up & fashion stylist
Jana Coufalová

Ženská krása

Věřím, že má práce je mým posláním. Zároveň cítím, že je mou vášní i velkou láskou. Pomáhám ženám podtrhnout jejich krásu, uvědomit si svou vlastní hodnotu a najít si cestu k pochopení sebe sama. Ženská krása má být hýčkána a opečovávána. A protože je pro mě v péči velmi důležitá kvalita produktů, spolupracuji s lidmi, kteří mají stejnou nebo alespoň podobnou filozofii jako já a zastupují značky, které kladou velký důraz na výrobu a složení v souladu s přírodou. Krása bez kompromisů. Přáním mým i každé ženy je především zdravá a šťavnatá pleť, která září, a proto si do každodenního života vkládáme rituály hýčkání. Mým rukopisem je svěží, krásný a čistý make-up, který dodá správné sebevědomí a šmrnc. Společně se učíme, jak se nalíčit na různé příležitosti podle toho, jak se cítíme nebo jak bychom se potřebovaly cítit. Objevujeme nejen kouzlo “terapie rtěnkou a lakem na nehty”,  ale učíme se i nacítit a pochopit energii oblečení, které  v našem životě hraje důležitou roli. Věřím, že oblečení utváří člověka. Každý kousek má svou vlastní energii a je jen na nás, jak jsme hravé a umíme kombinovat. Víte, jaké oblečení nám náladu a energii povznese a jaké nám ji naopak pomůže schoulit do klidu a ticha? Těším se, že Vás budu moci provést. Nejprve hledáme sebe sama, svou duši, po čem ona touží a co bychom jí mohly dopřát.

Jako profesionální vizážistka a stylistka s více jak 5-letou praxí v oboru pečuji o ženskou krásu. Můj pracovní příběh však tvoří několik cest a etap. Od studia Palackého Univerzity v Olomouci, přes 8 let v korporátním světě developerských projektů, mě nakonec moje celoživotní touha pečovat o ženskou krásu a duši přivedla na rozvoj své vlastní kreativity. Díky tomu se nastartoval můj nový směr, kterému vděčím za to, kým jsem dnes.

Společně s Anetou Pavlovou jsme vytvořily projekt Život je krásný, který je projektem pro ženy a o ženách, o jejich vnitřní i vnější kráse, o touze vidět se a vnímat se jako žena a umět sama sobě poděkovat za to, jaká jsem. Originální a autentická.

Motto:” Většina Tě vidí, jaká žena jsi, ale já Tě vidím, jaká bys mohla být.”

Je toho mnoho, co s ženskou krásou souvisí, co nám dodává radost a pocit, že jsme autentické. Nebojte se vykročit k vnitřní i vnější změně. Budu s láskou stát při Vás.