Biokosmetika

Ráda Vám poradím ohledně výběru přírodní nebo maximálně šetrné kosmetiky.  I v této kategorii jsou prvotřídní, kvalitní a naprosto úžasné a hlavně zdravé produkty.

Spolupracuji s těmito značkami, za kterými si opravdu stojím: INLIGHT,  ZUII , Little Ondine, MAAT a Honua

Kontaktujte mne, prosím, pro bližší informace.

Biokosmetika INLIGHT

Založena na znalostech VĚDY, vedena tradicí ALCHYMIE, tvořena PŘÍRODOU. Značka Inlight, se kterou spolupracuji, by se dala přirovnat k Ferrari na trhu s BIO kosmetikou. Potvrdila by vám to jistě i herečka Aňa Geislerová, která je ambasadorkou BIO butiku BiOrganica, který Inlight zastupuje.

BiOrganica přináší do ČR ty nejčistší prémiové přírodní značky, ideálně ve 100% bio kvalitě s mimořádnou účinností, šetrné k člověku i přírodě, s vlastní ruční výrobou. Každý výrobek je označen vlastním alchymistickým symbolem, který odráží jedinečnou vibrační energii daného produktu, spojenou s

Květinová biokosmetika ZUII

Zahalte se do květin…a luxusu bio kvality bez kompromisů. Nadčasová a neustále se vyvíjející barevná paleta kosmetiky uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Každý odstín má navíc svou vlastní recepturu.

Minimálně 95% – 97% certifikovaných okvětních lístků v bio kvalitě, první dekorativní kosmetika na světě certifikovaná organizací BDIH/COSMOS. Kosmetika není testována na zvířatech, neobsahuje žádné suroviny z ropy ani další syntetické přísady (PEG, PG, SLS..), mastek, nano částice, konzervační látky (parabeny) nebo geneticky modifikované složky.

Bio opalovací krémy Butterbean Organics

Věděli jste, že existují také opalovací krémy v bio kvalitě? Konečně jsou k dostání
i u nás v Evropě.
A jsou i pro ty nejcitlivější z nás – děti

Pro svou kvalitu a čistotu získal speciální fyzikální filtr bez nano částic, který je v opalovacích krémech použit, v podobě oxidu zinečnatého, certifikaci ECOCERT.

  • 100% přírodní, certifikované Bio a Fair Trade složení
  • vysoká ochrana před UVA/UVB s faktorem SPF 30
  • neobsahují nano částice