Styling

Třídění šatníku

Pročištění a protřídění Vašeho šatníku je 1.fází v oblékání a hledání svého vlastního stylu a originality.  Mé služby nejsou jen o tom, že Vás vezmu do nákupního centra, kde nakoupíme spoustu nových věcí a Vy pak zjistíte, že máte doma plné skříně oblečení a nevíte, co s tím. Naopak. Nejprve se spolu podíváme, jaké poklady máte doma a společně je protřídíme. Vyhodíme, odložíme na charitu, ponecháme a následně vytvoříme z chaosu řád. A protože se většina z nás zná, není toho tam zrovna málo. Většinou z důvodu, že by se to třeba ještě “někdy hodilo”, i když víme, že “ten kousek” oblečení vlastně vůbec nenosíme a nemáme z něj radost. Smyslem je
i pochopení udržitelné módy, naučit se mít v šatníku jen takové věci, se kterými jsem v souladu. Být a stát se originálním a autentickým člověkem.
Více informací Vám ráda poskytnu osobně telefonicky nebo emailem.

Výběr šatníku – nákupy

Nákupy jsou 2.fází nebo možné i samostatně. Provedu Vás obchody, které budou souznit s Vaší duší. Nebudeme zbytečně chodit tam, kde víme a cítíme, že to není to pravé pro Vás. Zaměříme se na chybějící kousky šatníku a nákupy nových.

Ráda byste jen tak vyrazila a dokoupila si potřebné kousky letošní sezóny nebo potřebujete připravit outfit na společenskou akci? Těším se, až zažijete podobný pocit jako Vivian v Pretty Woman. Být hvězdou ve svém vlastním životní příběhu.

Výsledný outfit – kombinujeme

Jaké k sobě zvolit materiály a barvy? Jak si se vším pohrát tak, abychom docílily perfektního výsledku? Nově nakoupené oblečení a Vaše poklady budeme doma kombinovat, vybereme vhodné doplňky, styl účesu a jako třešinka na dortu? Jaký odstín rtěnky se hodí k výslednému outfitu?

Kontaktujte mne a domluvíme se na setkání. V kavárně a příjemné atmosféře, která může být začátkem Vaší nové cesty.

Gentleman styling

I pánové mohou být krásní a sladění, v souladu sami se sebou a to na jakoukoliv příležitost. Potřebujete protřídit šatník, zajít nakoupit nové kousky do své skříně a sladit Vaše oblečení? Vše Vám nafotíme, abyste kdykoliv mohl zpětně zabrousit do galerie a vybrat ten správný outfit pro nový den. Každý den může být jiný. Každý den můžete psát jiný příběh.

Tato služba je také vhodným dárkem z lásky od ženy pro svého milovaného muže. Kontaktujte mne, prosím, a domluvíme se na podrobnostech.