Život je krásný

Náš příběh vyvěrá ze setkání a ŽIVOTA dvou žen, jedna z nás pečuje o ženy, dává jim jiskru do života, aby se chtěly líbit sobě, svým mužům, dětem… cítily se a byly KRÁSNÉ. Druhá jim nabízí možnost vědomě uspořádat a utvářet svůj život k trvalé spokojenosti… aby se cítily a byly ŠŤASTNÉ. Náš společný projekt Život je krásný – La vie est belle nám obohatil život přátelstvím, smíchem, hýčkáním a za to jsme vděčné.

S radostí se s vámi podělíme o to nejlepší z nás.

Aneta & Jana

Cyklus workshopů Život je krásný

Rozvíjíme vnitřní a vnější krásu, podporujeme v ženách spokojenost a důvěru v sebe sama.
Dopřejte si společně s námi cestu k sobě a s láskou péči pro harmonii a rovnováhu těla.

Workhop Ženské příběhy a přání

Praktikování jógy nám nabídne uvolnění stresu a napětí a propojení těla, mysli i duše. Meditací se otevřeme svým aktuálním životním tématům, které potřebují naši péči a pozornost.

Krátkým sepsáním našeho příběhu a následným sdílením získáme možnost nového pohledu a perspektivy pro naši situaci a zároveň podporu a přející pozornost ostatních žen. Dechovým cvičením se naladíme na tři centra v těle a dovolíme si prožít, co chceme a co opravdu potřebujeme.

Z tohoto „bodu“ budeme vytvářet naši koláž přání pro další rok. Péčí o samy sebe zakončíme den.

Workshop Zamilujte se do sebe

Den plný radosti, lásky a rituálů. Projdeme společně 3 cesty lásky k sobě – sebedůvěru, sebeúctu a sebevědomí. Zharmonizujeme naše vnitřní já a budeme hýčkat tělo a pečovat o naše tělo.

Cesta sebedůvěry – jemná jóga a cvičení z bioenergetiky, které nás plně propojí s naším tělem
Cesta sebeúcty – tanec srdce a tvořivá práce v prostoru nám pomůže odpovědět na otázky: co chci a co opravdu potřebuji?
Cesta sebevědomí – meditace a hýčkání těla biokosmetikou

Workshop Kouzlo ženské krásy

Cesta ke kráse může být jednoduchá…prožijte s námi luxusní rituály, které do vašeho života vnesou živou krásu, inspiraci a radost.

Začneme relaxací, která nám pomůže uvolnit tělo i mysl a naladí nás na společnou vlnu spokojenosti. Čeká na vás láskyplná péče o sebe sama a svou krásu, ochutnáte a zažijete pocit, když se o vás někdo s láskou stará a vy si dovolíte jen nechat čas jen tak volně plynout. Budeme si povídat, jak si rituály péče vložit do každodenního života a objevíme kouzlo BIO pečující kosmetiky a necháme ji na sebe působit všemi smysly.

Workshop Tajemství ženské spokojenosti

Pro ženy, které mají chuť být v tvořivém kruhu a dát prostor svojí spokojenosti. V pohybu i hluboké relaxaci zažijeme tajemství přítomného okamžiku. V důvěrné atmosféře budeme intuitivně kreslit, pečovat o tělo i duši. Vyprávěním příběhu vstoupíme do světa symbolů a rituálů. Večer zakončíme spontánním tancem a společným sdílením. V souladu s krajinou objevíme náš příběh a necháme odejít to, co do našeho života nepatří. Otevřeme se možnosti žít v souladu se svou duší, jít cestu srdce a zůstat v trvalé spokojenosti.